Registrierung Häufig gestellte Fragen Suche Mitgliederliste Moderatoren und Administratoren Startseite 
FORUM.polonia-austria.at Zagubione dusze... szukam znajomych Witaj! Jesteś Gościem! [rejestracja|LOGIN]
poprzedni temat Następny temat Podgląd wydruku | Wyślij kumplowi | Dodaj temat do ulubionych
Neues Thema erstellen Antwort erstellen
Autor
Artykuł [  1  2  3  4  ›  »  ]
kasiasta89
Szeregowiec

Przystąpił: Oktober 2012
Pochodzenie: polska
Artykuły: 33

kasiasta89 ist offline
  Antwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

jestem za!

28.10.2012, 23:25 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an kasiasta89 senden
Lukasz27f2t
Szeregowiec

Przystąpił: August 2012
Pochodzenie: Owczarnia,Mazowieckie,Polska
Artykuły: 38

Lukasz27f2t ist offline
  Antwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

No w taką pogodę to tylko do baru można sie przespacerować

28.10.2012, 18:41 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an Lukasz27f2t senden Homepage von Lukasz27f2t
kasiasta89
Szeregowiec

Pochodzenie: polska
Artykuły: 33

kasiasta89 ist offline

chetnie ale nie w taka pogode ale wybieram spacer nie posiadam roweru na chwile obecna

27.10.2012, 19:14 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an kasiasta89 senden
Lukasz27f2t
Szeregowiec

Przystąpił: August 2012
Pochodzenie: Owczarnia,Mazowieckie,Polska
Artykuły: 38

Lukasz27f2t ist offline

a może ktoś na rower chętny ??

23.10.2012, 21:03 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an Lukasz27f2t senden Homepage von Lukasz27f2t
Monika Roland
Młodzik

Pochodzenie:
Artykuły: 13

Monika Roland ist offline
  dobra nowina, jak mam moja Kredyt i życia szczęśliwyAntwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

Dzień dobry,

Jestem Pani Monica Roland do Singapuru, po prostu chcę podzielić się kilka zeznań, jak dostałem pożyczkę od pana Nilson Thomas z Global Financial Network Empowerment z Kanady. Szukałem pożyczki i ktoś skierował mnie do niego, a on udzieli mi pożyczki 250.000 dolarów bez żadnych opóźnień. i został oszukany tak wiele razy przez niektórych kredytodawców i byłem sceptyczny i wyrzucone na ulicę. ale dopiero poznałem tego kredytodawcy, a on dał mi szczęście i jestem szczęśliwa kobieta dzisiaj z moimi dziećmi.

Proszę, jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki i wiesz masz zamiar spłacić, chcę Ci kontakt z Panem Nilson Thomas na jego e-mail i glofempnetwork@gmail.com nim skontaktować i powiedzieć mu, że pani Monica Roland, skierować do niego i że też jestem wdzięczny za jego dobre uczynki i przyznanie mi tego kredytu, na co mnie i moją rodzinę, aby być szczęśliwym.

Dzięki i Bóg błogosławi.

Pani Monica Roland

dobra nowina, jak mam moja Kredyt i życia szczęśliwy

22.10.2012, 01:54 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an Monika Roland senden
michal123
Szeregowiec

Przystąpił: November 2010
Pochodzenie: Wrocław
Artykuły: 26

michal123 ist offline

jak fajna sprawa to za dwa tygodnie nade na raxalpe. caly dzien chodzenia masz ochote?

18.10.2012, 20:22 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an michal123 senden
malii88
Żółtodziób

Pochodzenie:
Artykuły: 2

malii88 ist offline

wypady w gory fajna sprawa

18.10.2012, 20:19 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an malii88 senden
michal123
Szeregowiec

Przystąpił: November 2010
Pochodzenie: Wrocław
Artykuły: 26

michal123 ist offline

a czy ktos z tu obecnych lubi wypady w gory?

18.10.2012, 19:12 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an michal123 senden
malii88
Żółtodziób

Pochodzenie:

malii88 ist offline

hej mam na imie Malwina, mieszkam w 16 bez,mam 24 lata i chetnie poznam fajnych ludzi malii464@interia.pl

Ten artykuł byl edytowany przez: malii88 dnia 18.10.2012, 18:05 .

18.10.2012, 18:03 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an malii88 senden
Ivy
Żółtodziób

Pochodzenie:
Artykuły: 1

Ivy ist offline

Hejka

Nazywam się Iwona i mam 30 lat. Jestem w Wiedniu od ponad roku i obecnie mieszkam w 9 bez. Szukam osób chętnych do wspólnego spędzania wolnego czasu. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany nową znajomością ze mną to proszę pisać na mój adres E-mail: yvonne1208@op.pl

Serdecznie pozdrawiam

12.10.2012, 11:38 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an Ivy senden
aga_892
Żółtodziób

Pochodzenie:
Artykuły: 7

aga_892 ist offline
szukam znajomychAntwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

Hej jestem Aga mam 23 lata mam meza Marcina i 9 miesiecznego synka Dawida. mieszkam w 20 bezirku. mam tu bardzo malo znajomych i nie mam z kim spedzac wolnego czasu. szukam osob ktore chetnie wychodza do parku i lubia sie spotykac przy kawie jesli ktos chce sie poznac to jest moj mail agnieszka_kaleta89@wp.pl

11.10.2012, 13:05 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an aga_892 senden
izaaa
Żółtodziób

Przystąpił: September 2012
Pochodzenie:
Artykuły: 5

izaaa ist offline

Heej Ile masz lat? I gdzie dokladnie mieszkasz?
Jak wolisz odpowiedz na mail
ona.nikt.nic@o2.pl

21.09.2012, 00:22 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an izaaa senden
wosanka
Młodzik

Przystąpił: November 2009
Pochodzenie:
Artykuły: 22

wosanka ist offline
  grazAntwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

witaj Iza
mieszkam niedaleko Graz

19.09.2012, 18:01 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an wosanka senden
izaaa
Żółtodziób

Pochodzenie:
Artykuły: 5

izaaa ist offline

Heeej mieszka ktos w Graz?

19.09.2012, 00:01 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an izaaa senden
friga
Żółtodziób

Pochodzenie: Polska

friga ist offline

Witam, ja przyjechałam do Wiednia w czerwcu tego roku. Mieszkam w 16 bez. razem z chłopakiem, ale chciałabym poznać nowych ludzi, z którymi mozna byłoby gdzieś wyskoczyć, czy napić się piwka
Wystarczy mi nawet koleżanka z która mogłabym porozmawiać.... W razie czego to mój mail: friga_87@interia.pl

14.09.2012, 15:18 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an friga senden
daysha
Żółtodziób

Pochodzenie:

daysha ist offline

zapomniałam dodać gg 7509507 jakby ktos chcial

13.09.2012, 16:41 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an daysha senden
daysha
Żółtodziób

Pochodzenie:

daysha ist offline

Natalie ja rowniez mnieszkam w 20 bez i tez szukam znajomych ja wy wszyscy tu... jakby ktoś chciał pogadac/ spotkac sie... to moj mail j.pietruszka@vp.pl zapraszam..
moze by jakis wspólny wypadzik kiedyś zrobić na piwko... pozdrawiam Was:**

13.09.2012, 16:32 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an daysha senden
SZAJBA
Żółtodziób

Pochodzenie:

SZAJBA ist offline
  wypadAntwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

.

Ten artykuł byl edytowany przez: SZAJBA dnia 19.09.2012, 14:04 .

11.09.2012, 19:47 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an SZAJBA senden
isia
Żółtodziób

Pochodzenie:

isia ist offline
  niedaleko LinzAntwort mit Zitat Beitrag editieren/löschen Nach weiteren Beiträge von  suchen Diesen Beitrag einem Moderator melden        IP Adresse Zum Anfang der Seite springen

Halo Szukam znajomych mieszkających blisko Kronstorf Jest to miasto niedaleko Linz Chodzi mi o koleżanki z którymi mogłabym spędzać czas pozdrawiam zainteresowane pisać: isiuniaw1991@o2.pl

05.09.2012, 09:25 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an isia senden
hulahoop
Żółtodziób

Przystąpił: Mai 2012
Pochodzenie:
Artykuły: 4

hulahoop ist offline

mieszkam w Wiedniu juz ponad pol roku i chetnie kogos poznam, bo zwykle spedzam sama kazda wolna chwile. mam 21 lat ilikethat91@o2.pl

Ten artykuł byl edytowany przez: hulahoop dnia 28.08.2012, 21:03 .

28.08.2012, 21:01 Profil von Füge  deiner Freunde-Liste hinzu Email an hulahoop senden
[  1  2  3  4  ›  »  ]   poprzedni temat Następny temat
Neues Thema erstellen Antwort erstellen
Przeskocz do:

FORUM Polonii Austriackiej - http://forum.polonia-austria.at (c) 2002-2003